YEŞİL DOĞADA HUZURLU YAŞAM

4.10.2019

Doğu Karadeniz, yerli yabancı her insanın hayatında mutlaka görmek istediği yerlerin başında gelir. Yaylalarının doğal güzelliğine tanık olmak, soğuk derelerinden tutulan yöresel alabalık ile mangal keyfi yapmak, kuymağı, mısır ekmeği ve daha pek çok yöresel yemeklerinden tatmak her gelene neşeli anlar yaşatır.


2500 metre rakımda doğal göllerin soğuk suyuyla mangaldaki çay, dağların eteklerine çöken bulut tabakasının görsel şöleni, kemençe ile horonun tamamlayıcı folklor sunumu herkesin güzel hatıraları arasında yer alacak anılardır.


Bu güzellikleri yaşamanın yolu kaliteli bir programdan ve iyi bir uygulayıcıdan geçer. Esastravel Trabzon Havalimanı iç hatlar gelen yolcu terminalindeki ofisinden başlamak üzere misafirlerine keyifli programlar sunmaktadır.


www.esastravel.com online web sitesinde yer alan sıra dışı tur programları ile tamamen kişisel tercihlere göre yapılan programları uygular. Amaç, tura katılan kişiye turla ilgili taleplerini belirme fırsatı sunmak ve katılımcı tarafından bildirilen programı uygulamak. Hedeflenen; kişilerin %100 beğenisini karşılayacağı kaliteyi başarıyla sunmaktır. Özellikle ek servisler bölümündeki seçenekler tura katılanlara çok büyük rahatlık sağlamaktadır. 


Esastravel, tur rezervasyonlarını en az 7 gün öncesinden almaktadır. Böylelikle turla ilgili talebini ileten katılımcı, tura başladığında detayların hiçbirisi ile uğraşmak zorunda kalmaz. Talep ettiği her hizmet, Esastravel yetkilileri tarafından tur başlamadan hazırlanmıştır ve sadece uygulaması yapılır. 


Bu sıradışı tur programından yararlanmak için www.esastravel.com web adresinden programınızı, isteklerinizi seçip ödemenizi yapabilirsiniz. Sonrasında güzel bir tatil keyfi sizi beklerken, Esastravel’de başarılı uygulamalarıyla arşivine güzel bir değer daha katmanın mutluluğunu yaşar.